Wpisz tekst i naciśnij Enter

Wartości w architekturze – zaproszenie na spotkanie

8 listopada 2021 roku

Miesięcznik „Architektura-murator” wraz z serwisem architektura.murator.pl zapraszają na piąte, ostatnie spotkanie z cyklu Wartości w architekturze.

Finałowe spotkanie z cyklu Wartości w architekturze odbędzie się 25 listopada o godzinie 18.00.
Zaproszeni goście dyskutować będą na temat zmienności i trwałości w architekturze:
– Czy istnieje architektura ponadczasowa?
– Jakie cechy architektury uznawane są za szczególnie istotne?
– Czy i jak kryteria oceny zmieniają się w czasie?

Na te i inne pytania spróbują odpowiedzieć: historyczka architektury Anna Cymer, dziennikarka i reporterka Anna Dudzińska, architekt i krytyk architektury Grzegorz Stiasny, krytyk i kurator Marcin Szczelina, architekt, publicysta i uczestnik okrągłego stołu Nowego Europejskiego Bauhausu Hubert Trammer oraz krytyczka architektury, redaktor naczelna miesięcznika „Architektura-murator” Ewa P. Porębska. Spotkanie poprowadzi Tomasz Fudala, historyk sztuki i kurator wystaw, współtwórca festiwalu Warszawa w budowie.

Spotkanie odbędzie się w formule hybrydowej: w Centralnym Domu Technologii w Warszawie oraz na stronie internetowej wartosciwarchitekturze.pl.

Osoby zainteresowane uczestnictwem na żywo w spotkaniu odbywającym się w Centralnym Domu Technologii w Warszawie, w tym możliwością zadawania pytań, zachęcamy do kontaktu z redakcją:
architektura_foto@grupazpr.pl.

Ze względu na bezpieczeństwo w okresie pandemii liczba miejsc dostępnych w sali konferencyjnej Centralnego Domu Technologii w Warszawie jest ograniczona. Po spotkaniu przewidziano poczęstunek i networking.
Więcej informacji na stronie: wartosciwarchitekturze.pl
Serdecznie zapraszamy.

Wartości w architekturze to trwający od marca 2021 roku cykl spotkań online z wybitnymi twórcami polskiej architektury. W ramach czterech dotychczasowych wydarzeń odbyły się dyskusje o najcenniejszych i najbardziej istotnych aspektach współczesnej architektury.