Wpisz tekst i naciśnij Enter

Mood for Wood 2023 – Malta_konsultacje i spacer

Zapraszamy na spacer przyrodniczy wokół Jeziora Maltańskiego połączony z konsultacjami społecznymi dot. realizacji na tym terenie projektu Mood for wood.

Spacer poprowadzi Paweł Kowalczyk z wykształcenia leśnik, magister antropologii kulturowej i niedoszły doktor socjologii. Zawodowo związany ze światem reklamy. Prywatnie aktywnie obserwuje i fotografuje ptaki czyli, używając modnego dziś słowa uprawia birdwatching.
Jego zdjęcia ptaków prezentowane były na wielu wystawach. Autor mini poradnika „Siedem podpowiedzi jak obserwować i fotografować ptaki”.

Spacer połączony będzie z konsultacjami społecznymi związanymi z realizacją pod koniec czerwca kolejnej edycji międzynarodowych warsztatów Mood for wood, której tereny maltańskie są głównym tematem.

data: 23 maja g. 18
start: stacja kolejki Maltanki od ul. Jana Pawła
prowadzenie: Paweł Kowalczyk
konsultacje: Magda Garczarczyk

Mood for wood to warsztaty studenckie w wyniku których powstają meble miejskie z drewna we współpracy z lokalną społecznością. Od ośmiu lat inicjatywa ta zmienia przestrzenie publiczne w Poznaniu.

Jesteś zainteresowany co może powstać nad Maltą ? Masz na to wpływ! Przyjdź i porozmawiaj z nami o tym co możemy wspólnie zbudować !

Organizatorzy: Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział Poznań, POSIR, Stowarzyszenie Punkt Wspólny
Partnerzy projektu: Wielkopolska Okręgowa Izba Architektów RP, CIL Centrum Inicjatyw Lokalnych, Miasto Poznań, Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki, Ambasada Węgier w Warszawie