Wpisz tekst i naciśnij Enter

Projektor w domu 5°- BLOKI

Zapraszamy na piąte spotkanie w ramach cyklu filmowego Projektor w domu. Tym razem zachęcamy do obejrzenia dokumentu w reżyserii Konrada Królikowskiego pt. „Bloki”.

Jest to pierwszy, długometrażowy, szeroki i wieloaspektowy obraz poświęcony budownictwu mieszkaniowemu w Polsce od roku 1956 do współczesności. Składają się na niego między innymi wywiady z architektami – najważniejszymi twórcami znanych polskich osiedli, lokatorami, krytykami architektury i historykami.

Zapraszamy w najbliższy czwartek 16 kwietnia o godzinie 21.00 nie tylko członków SARP Poznań i Wielkopolskiej Okręgowej Izby Architektów RP, czy naszych obserwatorów na Facebooku, ale także naszych przyjaciół z innych miast.

Mimo fizycznej odległości zależy nam na wspólnym doświadczeniu, dlatego prosimy o włączenie się poprzez posty, zdjęcia, komentarze w danym wydarzeniu.

Link do filmu opublikujemy na profilu na Facebooku na godzinę przed rozpoczęciem wydarzenia https://bit.ly/2xu7bLx

UWAGA! LINK będzie aktywny tylko 3 godziny!

Projektor w domu

Inicjatywa Stowarzyszenia Architektów Polskich w Poznaniu oraz Wielkopolskiej Okręgowej Izby Architektów RP, w ramach której zapraszamy wszystkich dwa razy w tygodniu (niedziela oraz czwartek o g.21) do wspólnego oglądania dokumentów o designie i architekturze. Filmy udostępniane przez nas zawsze będą pochodzić z legalnego źródła.