Wpisz tekst i naciśnij Enter

PROJEKTOR- Architekt

Z okazji  Międzynarodowego Dnia Architektury przypadającego 1 lipca zapraszamy na specjalny pokaz naszego cyklu filmowego PROJEKTOR. To święto architektury będzie dla nas  słodko-gorzkie, zaczniemy od projekcji filmu fabularnego – ARCHITEKT, by następnie porozmawiać z zaproszonymi gośćmi o stereotypach wokół naszego zawodu oraz o społecznym odbiorze naszej profesji. Bądźcie z nami, będzie ciekawie! 

Wydarzenie odbędzie się 1 lipca (środa) o godzinie 19.00 w siedzibie SARP Poznań (Stary Rynek 56). 

Ilość miejsc ograniczona. Na wydarzenie obowiązują zapisy. Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem wydarzeń kulturalnych w SARP Poznań – dokument dostępny poniżej.

Zainteresowanych prosimy o maila z danymi (imię, nazwisko, numer telefonu) na adres wydarzenia.sarppoznan@gmail.com 

ARCHITEKT  (reż. Jonathan Parker )

Drew (Parker Posey) i Colin (Eric McCormack) marzą o posiadaniu własnego domu. Do jego wybudowania zatrudniają Milesa Mossa (James Frain), architekta myślącego nieszablonowo, który tak samo kreatywny, jak dumny. Kobieta jest zachwycona artystą, będącym całkowitym przeciwieństwem jej aż nazbyt praktycznego męża. Zapatrzona w Milesa Drew nie zauważa, że architekt tworzy swój wymarzony dom, nie ich.

Film w języku angielskim 

Organizatorzy: 

Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział w Poznaniu, Wielkopolska Okręgowa Izba Architektów RP 

Regulamin wydarzeń kulturalnych w siedzibie SARP POZNAŃ http://poznan.sarp.pl/regulamin-wydarzen-kulturalnych-w-siedzibie-sarp-poznan/

Oświadczenie COVID-19 http://poznan.sarp.pl/oswiadczenie-covid-19/