Wpisz tekst i naciśnij Enter

Architektura & Biznes – nowy numer 1|2022 e-wydanie do pobrania BEZPŁATNIE!

14 stycznia 2022 roku

Najnowszy numer miesięcznika „Architektura & Biznes” pod hasłem METAFIZYKA GARAŻU, CZYLI WARTOŚCI W PRAKTYCE to wydanie z cyklu „Z PRACOWNIĄ”. Tym razem redagują BBGK Architekci i to oni są autorami hasła przewodniego i całego wydania.

Numer jest wspaniały, znajduje się tam dużo inspiracji, konkretnych narzędzi, jak dobrze projektować miasto, jak budować praktykę projektową w oparciu o konkretnie zdefiniowane wartości, dużo rozmów m.in.:

– z Grzegorz Piątek, Natalią Budnik, Marleną Happach, Agnieszką Labus, Mattijsem van ’t Hoffem, Alicją Kuczerą, Theo Naidoo, Wojtkiem Koteckim, Janem Beliną – Brzozowskim, Konradem Grabowieckim

– przypominamy sylwetki Ireny Bojarskiej, Jakoby Mulder i Aldo van Eyck’u

– felietony Kuby Głaza i Kuby Szczęsnego

– HITY i KITY 2021. podsumowują rok: Monika Arczynska, Tomasz Malkowski, Marcin Brataniec, Ania Cymer, Robert Konieczny, Kuba Głaz, Malgorzata Kuciewicz, Simone De Iacobis, Marek Kaszyński, bal_architektek, Agata Twardoch.

Dużo dobrej architektury i dyskusji o tym, jak negocjować przestrzeń, jak definiować przyszłe potrzeby użytkowników, jak w sposób zrównoważony rozwijać miasta.

Link do e-wydania – https://www.architekturaibiznes.pl/bezplatne-e-wydanie