Wpisz tekst i naciśnij Enter

ZBUDOWANE- Centrum edukacyjno – administracyjne Ogrodu Dendrologicznego WLTD UPP

Zapraszamy na kolejny spacer z cyklu ZBUDOWANE. Bohaterem kolejnego spotkania będzie nowe Centrum edukacyjno – administracyjne Ogrodu Dendrologicznego WLTD UPP. 

Spacer odbędzie się w 22 maja (piątek)  o godzinie 17.30. 

prowadzenie :  arch. Jan Szymankiewicz

Centrum edukacyjno – administracyjne Ogrodu Dendrologicznego WLTD UPP

autorzy: OBIEKT – arch. Jan Szymankiewicz, arch. Mateusz Wojcieszek

Ogród Dendrologiczny WLTD UPP, istniejący od blisko stu lat, po raz pierwszy w swojej historii posiada własną siedzibę. Przy głównym wejściu od ul. Warmińskiej znajduje się nowoczesne Centrum edukacyjno-administracyjne – miejsce, które łączy funkcje edukacyjne, biurowe i ekspozycyjne. Zaprojektowany przez młodych poznańskich architektów Jana Szymankiewicza i Mateusza Wojcieszka z pracowni OBIEKT budynek harmonijnie wpisuje się w otaczającą zieleń. Lekka, drewniana konstrukcja subtelnie wtapia się w krajobraz ogrodu, podkreślając jego przyrodniczy charakter i tworząc przestrzeń otwartą dla nauki, pracy i spotkań z naturą.  

Na wydarzenie obowiązują zapisy. Chętnych prosimy o przesłanie danych kontaktowych (imię, nazwisko, numer telefonu) na adres : zbudowane@gmail.com. Tytuł wiadomości: OGRÓD. Zapisy otwarte od 4 maja o wyborze decyduje kolejność zgłoszeń, ilość miejsc ograniczona. 

Organizatorzy: Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział Poznań

Partnerzy projektu: Wielkopolska Okręgowa Izba Architektów RP