Wpisz tekst i naciśnij Enter

Ogłoszenie XLII edycji konkursu im. Władysława Czarneckiego

5 kwietnia 2022 r.

Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział Poznań zaprasza studentów do zgłaszania swoich projektów do 42 edycji Konkursu im. prof. Władysława Czarneckiego na najlepszą pracę semestralną wykonaną przez studentów architektury i kierunków projektowych na Politechnice Poznańskiej i Uniwersytecie Artystycznym.

Konkurs organizowany jest nieprzerwanie od 1984 roku (pierwotnie odbywały się 2 edycje rocznie jako podsumowanie semestru letniego i zimowego) i tym samym jest jednym z najstarszych tego typu cyklicznym wydarzeniem w Polsce.


Czytaj więcej