Wpisz tekst i naciśnij Enter

SARP Oddział Poznań

Dlaczego warto należeć do SARP? Koleżanko, kolego architekcie ! Nie jesteś sam. W grupie zawsze jest łatwiej walczyć o nasze prawa, zajmować stanowisko w sprawach ważnych dla architektonicznej profesji oraz zabierać głos w dyskusji nad jakością przestrzeni publicznej.

Działalność pod skrzydłami SARPu może ułatwić Ci działalność publicystyczną. Łatwiej jest zorganizować wystawę, konferencję, wykład, wycieczkę. Łatwiej zorganizować finansowanie lub wsparcie od innych instytucji. Na łamach naszego informatora łatwo dotrzeć ze swoją myślą do kilkuset członków Stowarzyszenia oraz Wielkopolskiej Okręgowej Izby Architektów.

Wspólnie możemy zachęcać lokalne władze oraz prywatnych inwestorów do realizacji konkursów. Wspólnie możemy występować w obronie naszych praw, Wspólnie możemy kreować właściwy wizerunek architekta w procesie inwestycyjnym. Wspólnie możemy walczyć z nieuczciwą konkurencją i wspólnie wypracowywać standardy etyczne naszego zawodu. Wspólnie możemy promować wysoką jakość naszych usług, nagradzać najlepsze projekty i wyróżniać najzdolniejszych twórców.

Stowarzyszenie Architektów to nie tylko wspólna praca oraz rozrywka. W trudnych sytuacjach życiowych zawsze możesz liczyć na pomoc i wsparcie – również materialne i finansowe.