Wpisz tekst i naciśnij Enter

KONFERENCJA XII „DZIEŃ URBANISTY” POZNAŃ 14-15.02.2019, BUDMA

Towarzystwo Urbanistów Polskich, Oddział w Poznaniu wraz ze Stowarzyszeniem Metropolia Poznań oraz Międzynarodowymi Targami Poznańskimi serdecznie zapraszają na kolejną, XII edycję konferencji „Dzień Urbanisty”.

Konferencja pod hasłem „Przestrzeń w lepszym klimacie” odbędzie się w dniach 14-15 lutego 2019 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich (Pawilon 15, Sala 1D), jako jedna z imprez towarzyszących targom „Budma 2019”.

Zgodnie z tytułem konferencji, poruszane zagadnienia będą koncentrować się na związkach urbanistyki i planowania przestrzennego z działaniami na rzecz adaptacji do zmian klimatu oraz przeciwdziałania ich przyczynom. Konferencja została podzielona tematycznie na dwa dni, których wiodącymi motywami będą „Powietrze” i „Woda”. W pierwszym dniu dominować będą kwestie czystego powietrza i zwalczania smogu, prezentowane w kontekście rozwiązań systemowych o wymiarze krajowym i metropolitalnym. Przedstawione zostaną także przykłady innowacyjnych rozwiązań wdrażanych w skali lokalnej. Drugi dzień wydarzenia upłynie pod znakiem planowania właściwej gospodarki wodnej i zarządzania retencją wód opadowych.

Konferencja została objęta Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Wielkopolskiego Pana Marka Woźniaka oraz Prezydenta Miasta Poznania Pana Jacka Jaśkowiaka. Partnerami przedsięwzięcia są firmy AquanetEcol-UniconInea oraz Veolia Energia Poznań. Natomiast patronat medialny nad wydarzeniem objęły portale branżowe Urbanistyka.Info oraz Urbnews.pl, a także telewizja WTK oraz portal epoznan.pl.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne, wymaga jedynie dokonania rejestracji za pomocą automatycznego formularza zgłoszeniowego do dnia 6 lutego br. Liczba miejsc jest ograniczona! Prosimy o rozważną rejestrację uczestnictwa – możliwy jest udział w pierwszym lub drugim dniu, lub obu dniach wydarzenia.

Formularz zgłoszeniowy oraz szczegóły wydarzenia znajdują się w poniższym linku:

http://tup.poznan.pl/news/211/16/XII-DZIEn-URBANISTY-PRZESTRZEn-W-LEPSZYM-KLIMACIE

Formularz zgłoszeniowy nie wysyła automatycznego potwierdzenia na podany adres e-mail. Informację z potwierdzeniem otrzymacie Państwo mailem w okresie do 7 dni od zgłoszenia. Rejestracja jest równoznaczna z koniecznością złożenia oświadczenia RODO, które jest częścią formularza zgłoszeniowego.

W sprawach związanych z uczestnictwem w konferencji (w szczególności w przypadku rezygnacji lub zmiany dokonanego zapisu) proszę o kontakt pod numerem tel. 669 960 680 lub adresem e-mail: konferencja@tup.poznan.pl

Serdecznie zapraszamy!