Wpisz tekst i naciśnij Enter

Architektura & Biznes – Nowy numer 9|2021, e-wydanie BEZPŁATNE DLA WSZYSTKICH!

30 sierpnia 2021 roku

Dostępny jest już najnowszy numer miesięcznika „Architektura & Biznes” 9|2021 pod redakcją pracowni A2P2 architecture & planning pt. „Co przed projektem?”

W najnowszym numerze m.in.

→ pracownia A2P2 prowadzi nas przez niuanse tego wszystkiego, co dzieje się, zanim za projekt wezmą się architekci. Czym jest etap przedprojektowy? Kto i jak go briefuje? Jakimi narzędziami się posługuje?

→ przeczytacie o konkursach, konkretnie o formule flamadzkiej używanej w Poznaniu i dlaczego jest taka dobra. Może warto zacząć używać jej masowo?

→ o cohousingu senioralnym. Wiecie, że grupa kilku kobiet w wieku emeratylanym, kierując się badaniami nad epidemią samotności w starszym wieku, wymyśliła i zrealizowała dla siebie dom, który działała na zasadzie cohousingu? Jak wyszło, sprawdźcie sami!

→ o Scenie w Dnieprze – wspaniały projekt, w który zaangażowany był m.in.: Kuba Snopek, Tomek Świetlki czy Katia Rusiecka, który powstał właściwie oddolnie, bez inwestora. Niesamowita historia o tym, że jak się chce, to można wszystko!

→ oczywiście felietony naszych stałych prześmiewców architektonicznego świata Kuby Głaza i Kuby Szczęsnego.

FB — www.facebook.com/architekturaibiznes/photos/a.1519515615005019/2760092384280663

Najnowsze e-wydanie magazynu „Architektura & Biznes” 9|2021 pod redakcją pracowni A2P2 architecture & planning pt. „Co przed projektem?”do pobrania BEZPŁATNIE DLA WSZYSTKICH! www.architekturaibiznes.pl/bezplatne-e-wydanie

Zapraszamy do lektury!