Wpisz tekst i naciśnij Enter

Warsztaty ekologiczne ku pamięci Kuby

8 października 2021 roku

Przed nami zimne wieczory i mgliste poranki. Jesień i zbliżająca się zima to trudny czas dla ptaków. Ich los nigdy nie był obojętny Kubie Kotnarowskiemu. Wspólnie ze Stowarzyszenie Centrum Promocji Ekorozwoju 15 października zapraszamy do udziału w warsztatach ekologicznych ku pamięci Kuby wpisującego się w obchody Europejskiego Dnia Ptaków.

Będzie rodzinnie i sentymentalnie. Spotkanie dedykujemy pamięci zmarłego w tym roku Kuby Kotnarowskiego. Tym małym gestem chcemy przypomnieć o pasji Kuby i jego działaniach na rzecz ptaków oraz powspominać chwile, gdy działał w Stowarzyszeniu Centrum Promocji Ekorozwoju.

Podczas spotkania m.in. wykonamy karmniki dla ptaków i tym samym będziemy kontynuować dzieło Kuby zadbania o naszych skrzydlatych przyjaciół.

Kiedy? 15 października 2021 roku

O której? Godz. 17.00 (warsztaty), godz. 18.30 wernisaż połączony z podsumowaniem konkursu fotograficznego organizowanego przez Kolektyw Kąpielisko oraz Koalicję ZaZieleń Poznań

Gdzie? Poznańskie Centrum NGO i Wolontariatu, ul. Chwaliszewo 75

Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem formularza TUTAJ. Ilość miejsc ograniczona.

Projekt Poznańskie Centrum NGO sfinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania.

Projekt jest realizowany z programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowany z Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego.