Wpisz tekst i naciśnij Enter

Nagroda im. Jana Baptysty Quadro – zgłoś budynek do NAGRODY!

Do 2 września można zgłaszać projekty do 24. edycji Nagrody Prezydenta Miasta Poznania im. Jana Baptysty Quadro. Konkurs ma na celu wyróżnienie najlepiej zaprojektowanych i zrealizowanych obiektów architektonicznych na terenie stolicy Wielkopolski, które zostały oddane do użytku w roku poprzedzającym przyznanie nagrody.

Do konkursu zgłosić można wszystkie obiekty architektoniczne bez względu na skalę oraz rodzaj. Mogą być to np. domy jednorodzinne, biurowce, osiedla, skwery, place, parki. Ważne, żeby wzbogaciły one przestrzeń miasta w wartościową architekturę. Nominować może każdy: mieszkańcy, inwestorzy czy architekci, w tym autorzy zgłaszanego projektu. Zwycięzców wybierze jury złożone ze specjalistów i przedstawicieli organizatorów. 

Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać m.in. nazwę obiektu, jego adres, nazwiska autorów projektu, nazwę inwestora, a także krótki opis inwestycji (z datą jej oddania do użytku) i zdjęcia. Zgłoszenia do nagrody są przyjmowane są za pośrednictwem elektronicznego formularza zamieszczonego na stronie internetowej: www.nagrodaquadro.pl 

Termin zgłoszeń do konkursu upływa 2 września.

Uroczyste wręczenie nagrody odbędzie się w październiku.