Wpisz tekst i naciśnij Enter

Podsumowanie konferencji „Dom, dzielnica, miasto”. Inwestorzy i projektanci dla Poznania

W czwartek, 26 października 2023 roku trzy lokalne organizacje, poznańskie oddziały Polskiego Związku Firm Deweloperskich, Stowarzyszenia Architektów Polskich oraz Towarzystwa Urbanistów Polskich połączyły wiedzę i doświadczenie zorganizowały konferencję „Dom, dzielnica, miasto. Inwestorzy i projektanci dla Poznania”.

Konferencja ma szansę stać się cenionym i rozpoznawalnym w regionie wydarzeniem branżowym. Pokazała, jak bardzo istotna jest integracja środowisk związanych z planowaniem, projektowaniem i realizacją inwestycji. Pokazała również, jak wiele problemów musimy jeszcze pokonać. Niemniej dyskusja i wymiana doświadczeń wśród urbanistów, architektów i inwestorów dostarczyła ogromnej wiedzy i wyznaczyła przestrzeń do dalszej, partnerskiej współpracy. Nie bez znaczenia jest również udział przedstawicieli poznańskiego magistratu w tym przedsięwzięciu – powiedział Wojciech Krawczuk, prezes zarządu poznańskiego oddziału Stowarzyszenia Architektów Polskich. 

Więcej informacji znajdziecie Państwo m.in:

Dziękujemy wszystkim uczestnikom eventu, którzy reprezentowali tak wiele środowisk – od deweloperów, architektów, urbanistów po przedstawicieli miasta Poznania, krytyków architektury i media.
Wielkie podziękowania kierujemy dla współorganizatorów konferencji:
Polski Związek Firm Deweloperskich Oddział w Poznaniu
Towarzystwo Urbanistów Polskich – Oddział w Poznaniu
Dziękujemy także Partnerom, na których mogliśmy liczyć oraz Concordia Design za gościnność. Do zobaczenia w przyszłym roku na kolejnej edycji konferencji.

Fotografie: Pani Dąbrówka Wołek – Maksimik