Wpisz tekst i naciśnij Enter

Zapraszamy na rozstrzygnięcie Konkursu NAWW 12 stycznia 2021 r.

Zbliżamy się do rozstrzygnięcia pierwszej edycji Nagrody Architektonicznej Województwa Wielkopolskiego, która jest inicjatywą SARP Poznań przy współudziale WOIA RP.

O uznanie Sądu Konkursowego pracującego pod przewodnictwem znanego śląskiego architekta Przemo Łukasika walczyły obiekty i przestrzenie publiczne z całej Wielkopolski. Poza laureatami wyróżnionymi w 4 głównych kategoriach Nagrody: obiekt architektoniczny, dom, wnętrze, przestrzeń wspólna; poznamy także najlepszy projekt zrealizowany przez wielkopolskich architektów poza naszym Województwem oraz nagrodzimy wyróżniającego się Młodego twórcę.

Długo liczyliśmy, że jednak uda nam się spotkać z Wami, partnerami, nominowanymi i miłośnikami architektury podczas uroczystej gali, by wspólnie cieszyć się z zakończenia pierwszej edycji Nagrody, która – jesteśmy pewni – na stałe wpisze się w nasz kalendarz.  Jednak pandemia zmieniała wszystkie plany. Zdrowie i bezpieczeństwo sędziów oraz wszystkich uczestników jest dla nas najważniejsze, dlatego Sąd Konkursowy obradował zdalnie, a planowane wizje lokalne nominowanych obiektów i przestrzeni odbyły się w  ograniczonym zakresie.

Który z nominowanych projektów otrzyma  najwyższe laury? Kto zostanie wyróżniony tytułem MŁODY TWÓRCA Województwa Wielkopolskiego? Kto zdobył uznanie czytelników Magazynu Architektura i Biznes  i szczycić się będzie tytułem ULUBIEŃCA PUBLICZNOŚCI?

Wszystkiego dowiecie się już 12 stycznia o godzinie 18.00 podczas publicznego ogłoszenia wyników Nagrody Architektonicznej Województwa Wielkopolskiego (NAWW).

Transmisja online wydarzenia zostanie przeprowadzona na profilu Facebook Oddziału Poznańskiego Stowarzyszenia Architektów Polskich www.facebook.com/SARP.Poznan oraz na stronie internetowej Nagrody (link przesłany zostanie  w poniedziałek)

Nagroda objęta została patronatem Wojewody Wielkopolski oraz Marszałka Województwa Wielkopolskiego.

Profil na FB: https://www.facebook.com/SARP.Poznan/?epa=SEARCH_BOX

Strona konkursowa: https://www.naww.pl/

SPONSOR GŁÓWNY NAGRODY Lena Lighting

SPONSOR Aliplast

PARTNERZY NAGRODY Samorząd Województwa Wielkopolskiego,
Wojewoda Wielkopolski, Akademia architekta, Baumit, Duravit, Equitone, Ipnotic, Wienerberger, Modelarnia, Steico,Yerg

PATRONAT MEDIALNY Architektura murator, Magazyn ARCH, Architektura i Biznes, WhiteMAD, Życie Kalisza, Radio Poznań, Głos Wielkopolski, Zawód Architekt

Serdecznie zapraszamy!