Wpisz tekst i naciśnij Enter

Gala rozdania Nagród Architektonicznych Województwa Wielkopolskiego (NAWW)

Dla tych, którym nie udało się wczoraj na żywo obejrzeć relacji z Gali rozdania Nagród Architektonicznych Województwa Wielkopolskiego udostępniamy poniżej jej zapis.

To dla naszego Oddziału historyczny moment – po latach pracy udało nam się zrealizować wydarzenie, które na szeroką skalę będzie promowało najlepszą architekturę w Wielkopolsce. Cieszymy się, że w projekt zaangażowała się jako współorganizator Wielkopolska Okręgowa Izba Architektów RP – to ważne by był to głos całego środowiska architektonicznego w Wielkopolsce. Dziękujemy za wsparcie Wojewodzie Wielkopolski oraz Marszałkowi Województwa Wielkopolskiego – którzy obieli naszą Nagrodę patronatem honorowym.

Za pomoc w realizacji dziękujemy także naszym sponsorom – bez ich wsparcia to by się nie udało – sponsor główny Lena Lighting, sponsor Aliplast Aluminium Systems, Akademia Architekta, Baumit Polska, Duravit AG, Equitone Poland, Ipnotic Store, Steico CEE / Ekologiczne budownictwo energooszczędne, Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Wienerberger Polska, Yerg.


Za piękne statuetki, które powędrują do wszystkich nagrodzonych specjalne podziękowania należą się firmie Yerg za przygotowanie betonowych podstaw oraz Modelarnia za znakomite wykonanie
Dziękujemy także Save the planet za udostępnienie nam na nagrania swoich wnętrz.


Na koniec pragniemy podziękować za duże zaangażowanie osobom pracującym nad organizacją Nagrody. Sędziom, którzy przyjęli nasze zaproszenie: Przemo Łukasik , Aida Januszkiewicz Piotrowska (przedstawiciel Wojewody Wielkopolskiego), Jowita Maćkowiak (przedstawiciel Marszałka Województwa Wielkopolskiego), Wojciech Krawczuk, Karol Fiedorowi, Małgorzata Dembowska, Ewa Pawlicka- Garus, Krzysztof Frąckowiak, Grzegorz Piątek, Kamil Białas (whiteMAD) oraz Sekretarz Aleksandra Kornecka.

Organizacja nagrody: architekci: Wojciech Krawczuk, Marcin Kościuch, Piotr Grabowski, Mikołaj Stępień, Monika Więcek, Katarzyna Wrońska, Krzysztof Frąckowiak oraz Magda Wypusz i Urszula Jaworska (biuro SARP). Za opracowanie graficzne odpowiadała arch. Sonia Dubois, za produkcję i montaż video Dawid Majewski Foto\Video.

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim nagrodzonym i nominowanym! I już dziś zapraszamy wszystkich architektów do zgłaszania swoich realizacji w kolejnej edycji Nagrody NAWW