Wpisz tekst i naciśnij Enter

„TWÓJ DOM – DIALOG Z TRADYCJĄ” – KONKURS ARCHITEKTONICZNY

30 września 2021 roku

Zapraszamy na rozstrzygnięcie konkursu architektonicznego na projekt domu jednorodzinnego dla terenów wiejskich i podmiejskich województwa śląskiego. Ogłoszenie wyników odbędzie się 07.10.2021 – czwartek – o godzinie 18:00 w Klubogalerii SARP w Katowicach na ul. Dyrekcyjnej 9.  

Narodowy Instytut Dziedzictwa, przy współpracy Stowarzyszenia Architektów Polskich Oddział Białystok, ogłasza konkurs architektoniczny „Twój dom – dialog z tradycją”.

Celem konkursu jest znalezienie nowych wzorców zabudowy jednorodzinnej (dom dla przeciętnej o wielkości do 150m2) będących współczesną kontynuacją najlepszych tradycji budownictwa wiejskiego na terenie województwa podlaskiego. Jest to konkurs otwarty, ogólnopolski skierowany zarówno do profesjonalnych architektów, jak i studentów architektury.

Przewidziana pula nagród (łącznie w obydwu kategoriach) wynosi 70 tys. złotych.

Termin składania prac został wyznaczony na 25 listopada 2021r.

Więcej informacji o konkursie, obowiązujący regulamin i załączniki formalne znajdują się na stronie: http://sarp-bialystok.org/konkurs-twojdom/

Pytania dotyczące konkursu można wysyłać do dn. 5 października 2021r. na adres: konkurs-twojdom-podlaskie@sarp-bialystok.org