Wpisz tekst i naciśnij Enter

XV KONFERENCJA KONSERWATORSKO-ARCHITEKTONICZNA – 22/23.11.2023

Narodowy Instytut Architektury i Urbanistyki, Stowarzyszenie Architektów Polskich SARP oraz Agencja Autorska TRYGON zapraszają wszystkich Zainteresowanych do udziału w XV Konferencji Konserwatorsko-Architektonicznej pt: 

„DZIEDZICTWO ARCHITEKTURY W ROLI MODERATORA PRZESTRZENI WSPÓŁCZESNYCH MIAST”.

Konferencja odbędzie się w  dniach 22 – 23 listopada 2023 roku, w Pawilonie SARP, ul. Foksal 2, Warszawa. Początek obrad – godz. 10:15

W gronie architektów, inwestorów i deweloperów oraz przedstawicieli służb konserwatorskich administracji rządowej i samorządowej, podjęty zostanie problem ingerencji architektonicznej w kontekst historyczny zabytkowych zespołów architektonicznych i układów urbanistycznych.

Udział w Konferencji jest bezpłatny i jest możliwy zarówno bezpośrednio* jak i online. Link do transmisji opublikowany zostanie na stronach: www.sarp.pl  i www.niau.pl  Informację na ten temat Organizatorzy wyślą wszystkim, którzy potwierdzą swój udział w Konferencji. Zgłoszenie udziału należy nadsyłać mailowo na adres: konferencje.trygon@gmail.com

Wszelkie zapytania należy kierować do – Elżbieta Czyżewska, tel. 607 624 796

* Dla wszystkich uczestników biorących stacjonarnie udział w Konferencji Organizatorzy zapewniają możliwość specjalnego zwiedzania odsłoniętych piwnic Pałacu Saskiego i Pałacu Brűhla.

Szczegółowy program