Wpisz tekst i naciśnij Enter

Szkolenie „HoReCa/arch: trendy rynku, współpraca z inwestorem, praktyczne przykłady realizacji: hotele, restauracje, kawiarnie, apartamenty krótkoterminowe”

Wielkopolska Okręgowa Izba Architektów RP zaprasza wszystkich zainteresowanych na szkolenie dotyczące nowych trendów w rozwiązaniach hotelowo-gastronomicznych z cyklu HoReCa, pt.:

HoReCa/arch: trendy rynku, współpraca z inwestorem, praktyczne przykłady realizacji: hotele, restauracje, kawiarnie, apartamenty krótkoterminowe”

które odbędzie się w – SARP Social Club, Stary Rynek 56 w Poznaniu

dnia 10 kwietnia 2024 r. (środa) – początek szkolenia o godzinie 13.00, rejestracja na szkolenie od 12.45.

Architekci, członkowie Wielkopolskiej OIA RP, powinni na to szkolenie zarejestrować się poprzez System zarządzania szkoleniami (SZS) Izby Architektów RP pod linkiem – https://szkolenia.iarp.pl/szkolenie/1364

W programie szkolenia, m.in.:

Na przykładzie nowej poznańskiej realizacji Kamienicy Wiedeńskiej (centrum miasta, ul. Podgórna) zostaną omówione i przedstawione aktualne trendy rynku dotyczące bieżących, uniwersalnych rozwiązań wnętrz hotelowych, apartamentów krótkoterminowych połączonych z rozwiązaniami restauracyjnymi i kawiarnianymi realizowanymi w ramach Restaurant Market, czyli marketu restauracyjnego, coraz bardziej popularnego trendu  rozwiązań gastronomicznych. To rozwiązanie polega na organizacji w jednym miejscu rozpoznawalnych autorskich restauracji o urozmaiconej ofercie gastronomicznej. Zaprezentowane zostaną przepisy i rozwiązania dotyczące projektowania tego typu inwestycji Gastro, a także rozwiązania akustyczne dla tego typu wnętrz oraz propozycje materiałowe.

Główne Prowadzące:

mgr inż. arch. MAJA SKOŁYSZ, członek Pomorskiej Okręgowej Izby Architektów RP. Ukończyła Wydział Architektury na Politechnice Gdańskiej w 2005 roku.

Uzyskała także dyplom z Zarządzania Projektami w ramach studiów podyplomowych.

Jej doświadczenie obejmuje prace w biurach projektowych, zarówno w Polsce, jak i za granicą, m.in. W Belfaście (północna Irlandia) i Londynie (Anglia).

Prowadzi w Gdyni własną pracownię – M19 architekci.

mgr szt. DOROTA TERLECKA. W 2007 roku ukończyła ASP w Łodzi na wydziale Form Przemysłowych. Od roku 2006 prowadzi biuro projektowe – Biuro Kreacja.

Pracownia zajmuje się projektowaniem produktu, wnętrz oraz wystawiennictwem.

Projektowanie małych produktów po projekty wnętrz dużych inwestycji czy wystaw.
W latach 2010-13 prezes Pomorskiego Stowarzyszenia Projektantów PoCoTo, następnie przez kilka lat współtworzyła wraz z innymi organizacjami gdyńskie centrum kulturalne tuBaza.

Doświadczenie zdobyte w wielu realizacjach związanych z kulturą i sztuką przekłada na obecne projekty, które powstają w ramach pracowni Biuro Kreacja.

Szczegółowy program w załączeniu.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!